Atjaunosim Baldones baznīcu kopā!

Dzīve ir ceļojums ar daudzām pieturām. Pirmā skolas diena, liktenīga satikšanās, panākumi darbā, bērnu piedzimšana – tās visas ir pieturas mūsu ceļā. Arī Baznīca. Vienalga, vai esam kristieši vai nē, mēs visi mēdzam ik pa brīdim piestāt, lai padomātu par patiesi būtisko.

Baldonē pietura “Baznīca” eksistē ne tikai domās, bet pavisam reāli. Tā atrodas blakus pirms gandrīz 200 gadiem celtai ēkai, pašā pilsētas centrā. Baznīcas ēka savā ceļā ir piedzīvojusi daudzas pieturas – tā bijusi dievnams, tad visu aizmirsta un izdemolēta ēka, vēlāk arī plastmasas ražotnes cehs. Pēdējos 30 gados baznīca atkal ir ne tikai vieta tiem, kas meklē Dievu, bet arī koncertzāle un pasākumu vieta.

Diemžēl baznīcas fasāde Baldonei godu nedara, un arī zāle prasa remontu un tehniskus uzlabojumus. Esam sākuši darbu pie baznīcas ēkas atjaunošanas, lai 2024.gadā visi kopā ar prieku un gandarījumu varam svinēt mūsu dievnama 200.gadadienu. Jaunizveidotais baznīcas fasādes apgaismojums lai ir par starta signālu baznīcas fasādes atjaunošanai, kura pilnā sparā tiks sākta pavasarī. Esam arī iecerējuši baznīcā ierīkot centrālapkuri, veikt lūgšanu zāles remontu un izbūvēt palīgtelpas draudzes vajadzībām.

To visu draudze nespēj paveikt bez Jūsu lūgšanām un atbalsta. Tādēļ esam sākuši ziedojumu vākšanas akciju "Pietura Baznīca". Akcijas laikā tiks organizēti koncerti un pasākumi, kuros savāktie līdzekļi būs mērķziedojums baznīcas atjaunošanai.

Aicinām ziedot:

  • Baldones evaņģēliski luteriskā draudze
  • Reģistrācijas nr.: 90000739936
  • Konts: LV81 RIKO 0000 0834 2369 1
  • Mērķis: Baznīcas atjaunošanai

Līdz 2022.gada 18. septembrim ziedoti 11000€. Pateicamies ziedotājiem!

 

2022. gada 2. janvāra koncerts "Vēstule Ziemassvētkos"

2022. gada 20. februārī - Ēriks Loks un grupa Adaland